,,Știm că va fi o provocare, dar vom câștiga fiecare localitate în parte, iar acest lucru este posibil pentru că dâmbovițenii sunt oameni care țin cont de fapte și de lucruri concrete. PSD DÂMBOVIȚA a demonstrat prin proiecte și investiții vizibile că este singurul partid alături de oameni.
Ne-am implicat în dezvoltarea fiecărei localități din județ și ne-am asigurat că nevoile dâmbovițenilor sunt mereu în centrul a tot ceea ce s-a făcut din 2020 până acum. Vom câștiga Împreună! Ca o adevărată ECHIPĂ!’’, a transmis președintele CJD și PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan.