Chindia a emis un comunicat care conține detalii despre bilete și acces la meciul cu CFR Cluj, programat sâmbătă, 3 august, de la orele 18:00, la Ploiești.
“Biletele se vând la stadionul Eugen Popescu (astăzi, miercuri, joi și vineri între orele 08.00 și 16.00 și sâmbătă între 09.00 și 15.00), stadionul Ilie Oană (astăzi, miercuri, joi și vineri între orele 09.00 și 16.30 și sâmbătă între 09.00 și 21.00), precum și online.”
“Accesul pietonal în stadion se va face prin: Strada Stadionului (poarta 4), pentru posesorii de bilete în Tribuna I Vest (sectoare 601-603 și 605); Strada Stadionului (cele două intrări VIP), pentru posesorii de bilete la loje și în Tribuna VIP (sectoare 501-506), Strada Alexandru Vlahuță (poarta 5), pentru posesorii de bilete în Tribuna I Est (sectoare 402-405) și Strada Mihai Bravu (poarta 2), pentru posesorii de bilete în Tribuna a II-a.”
Chindia are acumulat un singur punct, după cele 3 meciuri disputate cu Gaz Metan, Viitorul și CSU Craiova, situându-se pe locul 10. Să sperăm că vom începe să acumulăm puncte, încă de sâmbătă, chiar dacă întâlnim campioana României. Revenim cu detalii despre această dispută.
Hai Chindia!